Ödeme Yöntemleri

    Banka Transferi ( Havale, Eft, Swift ): Kiralamak istediğiniz villanızı seçtikten sonra size göndermiş olduğumuz doğrulama belgesi üzerinde yazan banka hesap numarasına banka transferi yoluyla ödemelerinizin depozito miktarının ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Hesabımıza göndermiş olduğunuz ödeme kontrol edildikten sonra ''resmi banka dekontu''  ve ''ödeme alındı belgesi'' tarafımıza bildirmiş olduğunuz mail adresinize gönderilecektir.

    Kredi Kartı ile Ödeme: Sitemiz üzerinde kiralamak istediğiniz villayı veya apartı seçtikten sonra, villalarımızın detay sayfasının alt kısmında bulunan online rezervasyon kısmında talep gönder butonuna tıklayıp daha sonra açılan pencereye bilgilerinizi girerek ödeme sayfasına ilerle butonuna tıklayarak ve ardından kredi kartı bilgilerinizi girerek ödemenizi kredi kartı ile online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yapmanız için iki alternatif sunulmuştur. İsterseniz toplam ödemenin  %35'ini (depozitoyu) , isterseniz de Kiralama Bedelinin %100'ünü bu sayfadan gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerinizi sitemimizde bulunan'' 3D internette güvenli alışveriş sistemi'' ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

    Kredi kartı ve parola gibi gizli bilgiler internet üzerinden aktarılırken SSL protokolü şifreleme sistemi (Çözülmesi İmkânsız) ile korunmaktadır. 

    Kapıda Ödeme: Depozito ödemenizi banka havalesi ya da kredi kartı ile ödedikten sonra kalan bakiye villaya/aparta/yazlık evinize varışta nakit olarak ödenmektedir.