Kiralama Genel Bilgiler

  Villa Fiyatları

  Villa fiyatları her bir villa için haftalık olarak belirlenmiştir. Kiralama süresi minimum 1 hafta (7 Gece) ve katları şeklindedir.

  Villa fiyatlarına  elektrik, su ve tüpgaz kullanımı dahil olmakla birlikte bazı villalarımızda klima kullanımı ekstra olarak ücretlendirilmektedir. 1 Haftadan uzun süre konaklayacak misafirlerimiz için temizlik ve havlu-çarşaf değişimi fiyatlara dahildir. Talep edildiği durumlarda ücreti karşılığında ara temizlik yapılabilmektedir.

  Kendi plaj havlularınızı getirmenizi önemle hatırlatırız.

  Fiyatlar her villa için “Doluluk ve Rezervasyon” bölümünde TL olarak verilmiştir.

  Her villanın fiyatı sistemimize GBP (İngiliz Sterlini) olarak girilmiştir ve TCMB’ nin ilan ettiği günlük kurlara göre TL’ ye çevrilerek yayınlanmaktadır. Bu nedenle villa fiyatlarında günlük değişimler olabilmektedir.

  Villa fiyatları “Düşük”, “Orta” ve “Yüksek” olarak 3 sezonda değerlendirilmektedir.

  Sezon başlangıç ve bitiş tarihleri (Pazartesi giriş-çıkış düzenine göre) ;
  • Düşük Sezon 1 : 01.04.2013 - 26.05.2013
  • Düşük Sezon 2 : 23.09.2013 - 28.10.2013
  • Orta Sezon 1 : 27.05.2013 - 09.06.2013
  • Orta Sezon 2 : 16.09.2013 - 22.09.2013
  • Yüksek Sezon : 10.06.2013 - 15.09.2013
  olarak uygulanmaktadır.

   

  Villalara Giriş-Çıkış Saatleri

  Villa giriş-çıkış günleri genellikle Pazartesi olmakla birlikte bazı villalarımız için Cumartesi de olabilmektedir.

  Villalara giriş 16:00’da, çıkış ise 10:00’da yapılmaktadır. Seyahat programınızı, bunu göz önünde bulundurarak yapmanızı rica ediyoruz.

  Villaların Kapasitesi

  Her villada azami tanıtım sayfalarında belirtilen kapasite kadar kişi kalabilir ve villada yalnızca rezervasyon yapılırken tarafımıza bildirilen kişiler konaklayabilir. 0-2 yaş arası 1 çocuk bebek kapsamındadır ve kişi sayısına dahil değildir. 0-2 yaş arası çocuklar için ücreti karşılığında bebek karyolası temin edilebilir. 2 yaşından büyük çocuk veya çocuklar için normal yatak sunulduğundan yetişkin olarak işlem görürler.

  Villaların Donanımı

  Villaların büyük bir çoğunluğunda uydu bağlantılı TV, DVD Player, çamaşır ve bulaşık makinesi, buzdolabı, mutfak gereçleri, klima, saç kurutma makinesi, sabit ya da taşınabilir mangal, sıcak su, şezlong ve şemsiye, havlu-çarşaf takımları bulunur.

  Villalarımızda kişisel temizlik ürünleri bulunmamaktadır. Lütfen yanınızda getiriniz. Bunun dışında bir otele gelir gibi sadece özel eşyalarınızı alarak gelebilirsiniz.

   

  Villaların Bakım ve Temizliği

  Villaların havuz bakımı  haftada en az 3 kez,  temizliği haftada en az 1 defa yapılmaktadır.

  Görevli personelin, villaların bahçe bakımı ve çevre temizliğinin yapılması amacıyla haftada en az 1 gün, havuz bakımı ve temizliğinin yapılması amacıyla haftada en az 3 gün villaya girmesi gerekmektedir. Bu hizmetlerin aksamaması için misafirlerimizin anlayış göstermesini rica ederiz.

  Depozito

  Villaya girişte, her villanın özelliğine göre bir hasar depozitosu nakit olarak alınır. Tatilinizin bitiminde villadan ayrılırken, herhangi bir hasar meydana gelmemiş ise bu depozito aynen iade edilir.

   

  Evcil Hayvan

  Villalarımıza evcil hayvan kabul edilmemektedir.

   

  Mesafe Bilgileri

  Villa tanıtımlarında belirtilen uzaklıklar ile ilgili bilgiler yaklaşık verilerdir ve bilgi verme amacıyla belirtilmiştir.

   

  Sigortalar

  Seyahate çıkmadan önce seyahatle ilgili sigortaları yaptırmanızı öneririz.