• Yeni
Lurrose 3 pcs Çift uçlu Kaş Fırçalar Taşınabilir Kaş Kirpik Fırçası Tarak kaş fırçası Şekillendirici makyaj fırçası Aracı (Siyah)

Lurrose 3 pcs Çift uçlu Kaş Fırçalar Taşınabilir Kaş Kirpik Fırçası Tarak kaş fırçası Şekillendirici makyaj fırçası Aracı (Siyah)

Rating 
₺ 31.47

İşlenmemiş
Emre için Kİ

Makyajınızın çok güzel görünmesini sağlamak ve çift kullanımlı kaş fırçası kaşlarınızın daha doğal ve düzenli görünmesini sağlayabilir.Makul tasarım daha rahat bir his verir ve kolayca kullanabilirsiniz.Benzersiz çift başlı fırça tasarımı daha verimli ve pratik hale getirir ve hızlı bir şekilde temizlemenize ve taramanıza yardımcı olabilir.Kirpikler ve kaşlar için ikisi bir arada çok fonksiyonlu makyaj fırçası ve tarak.Premium malzemenin benimsenmesi, bu ürün dayanıklı, kullanışlı ve uzun süreli kullanımdır.Açıklama Bu kaş ve kirpik tarağı çevre dostu malzemelerden yapılmıştır, benzersiz bir tasarıma ve iyi bir dokunuşa sahiptir ve makyaj ve bakım işinize güvenle uygulanabilir.Ergonomik tasarım, ustalaşması ve kullanımı kolay, size daha iyi bir deneyim getirebilir.Küçük ve taşınabilir, profesyonel ve pratik, makyaj araçları iyi bir seçim olacaktır.Özellikleri-Renk : Siyah-Malzeme : Ahşap, Sentetik Elyaf - Boyutu 1 : Yaklaşık 15. 50 X0. 80 X0. 20cm-Boyut 2 : Yaklaşık 16. 1 X0. 5 X0. 2cm-Boyut 3 : Yaklaşık 15 X0. 8 X0. 8cm-Premium malzemenin benimsenmesi, bu ürün dayanıklı, kullanışlı ve uzun süreli kullanımdır.- Makul tasarım daha rahat bir his verir ve kolayca kullanabilirsiniz.- Benzersiz çift başlı fırça tasarımı daha verimli ve pratik hale getirir ve hızlı bir şekilde temizlemenize ve taramanıza yardımcı olabilir.- İki-in-one çok fonksiyonlu makyaj fırça ve tarak kirpik ve kaşlar için.- Makyajınızın çok güzel görünmesini sağlamak ve çift kullanımlı kaş fırçası kaşlarınızın daha doğal ve düzenli görünmesini sağlayabilir. Siyah Renk.- Boyut : 15. 5x0. 8 cm.Paket Dahil 3 x Kaş Fırçalar.

Özelliklere

Kategorideki en iyi teklifler