• Yeni
Nhlzj XİAOQİANG Makyaj Aynası, 3X Büyütme Banyo Aynası Döner Uzatılabilir Tıraş Aynası Kare Katlanır Güzellik Aynası( Renk:

Nhlzj XİAOQİANG Makyaj Aynası, 3X Büyütme Banyo Aynası Döner Uzatılabilir Tıraş Aynası Kare Katlanır Güzellik Aynası( Renk:

Rating 
₺ 95.31

İşlenmemiş
Emre için Kİ

MIRROR 360° DÖNER AYNA : Tıraş Aynası 360 derece döndürme / aynayı uygun görüş açısına göre ayarlayabilir, serbestçe dönebilir/ düşmesi kolay değildir / ve uzun ömürlüdür. SIDED ÇİFT TARAFLI BÜYÜTEÇLİ AYNA : Bir tarafı standart bir ayna ve diğer tarafı büyüteç, 3 X Büyütme yüzdeki her ayrıntıyı görebilir. ADJUSTABLE AYARLANABİLİR KOL : Makyaj aynası kolu ihtiyacınıza göre uzatılabilir, Bir kez yapılır / kolu katlayabilir ve tekrar duvara geri itebilirsiniz. PURPOSE MULTI-PURPOSE : Lüks otellerde/ kaplıcalarda ve evde dekorasyon için kozmetik makyaj aynası, Makyaj ve diğer güzellik bakımlarını uygulamak için ideal, Günlük kullanım için ideal. LIGHTING LED aydınlatma : Makyaj aynamız LED'lere yerleştirilmiştir, kontakt lens/ kaş cımbız/makyaj/saç kesimi/ tıraş/vb. Giymek için karanlık veya zayıf ışıklı alanlarda mükemmel bir makyaj yapar.Çift taraflı döner duvara monte ayna, bayanlar giyinmek ve beyefendi tıraşı için banyoda kullanılır.Ayna özellikleri3x büyütme ile çift taraflı ayna.Kol 12 inç'e kadar uzatılabilir. 360 derece dönebilen tasarım ve istediğiniz herhangi bir açıya ayarlanabilir.Kare taban ve ayna yüzeyi, ayna çapı 8 inçtir.Pirinç malzeme ile mükemmel kalite, paslanmaz ve dayanıklı.Cilalı krom yüzeyli tüm metal konstrüksiyon.Kurulumu kolay, komple vida tertibatları ile birlikte gelir.Zarif tasarım, aile, otel, banyo vb.Için uygun olacaktır.Makyaj, giyinme, tıraş vb.Için idealdir.Paket şunlardır : 1 X Duvara Monte Led ışıklı Ayna★ Hizmet - Mağazamız iyi niyetle çalışır ve müşteri memnuniyetini amaç olarak alır.Ürünlerimizin kalitesinden ve mükemmelliğinden memnun olduğunuza inanıyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Size tatmin edici bir çözüm sunuyoruz.

Özelliklere

Kategorideki en iyi teklifler