• Yeni
Dikiş Halka İşaretleyiciler Örgü Dikiş Marker Örgü Dikiş Sayaç Plastik Örgü Daire Kutusu ile Kadınlar için (Rastgele Renk)

Dikiş Halka İşaretleyiciler Örgü Dikiş Marker Örgü Dikiş Sayaç Plastik Örgü Daire Kutusu ile Kadınlar için (Rastgele Renk)

Rating 
₺ 179.10

İşlenmemiş
Emre için Kİ

Desen dikişlerinin başlangıcını ve sonunu ve dikiş sayısını nerede artıracağınızı veya azaltacağınızı işaretlemek için idealdir.Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım için yüksek kalite.Sıcak ipucu : Sevgili alıcı, nedeniyle aydınlatma etkisi, monitörler parlaklık, manuel ölçüm ve vb., fotoğraf ve gerçek öğe arasındaki renk ve boyutta bazı küçük farklılıklar olabilir.İçtenlikle anlayabileceğinizi umuyoruz!Teşekkürler!.Örgü yapmayı seven insanlar için özel olarak tasarlanmıştır.Kırılması kolay olmayan daha yumuşak ve daha esnek plastikten yapılmıştır.Açıklama Bu örgü dikiş işaretleyicileri, kırılması kolay olmayan daha yumuşak ve daha esnek plastikten yapılmıştır.Kazak, eşarp ve diğer örgü projelerinizle harika çalışacaklar.Diğer DIY tığ işi işleri ve el sanatları için mükemmeldir.Beğendiklerinizi seçebileceğiniz birçok renk var.Özellikleri-Renk : Gösterildiği Gibi. - Malzeme : Plastik. - Boyutu : Yaklaşık. 12,5 x 6,2 x 2,3 cm. - Kırılması kolay olmayan daha yumuşak ve daha esnek plastikten yapılmıştır. -Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım için yüksek kalite. - Desen dikişlerinin başlangıcını ve sonunu ve dikiş sayısını nerede artıracağınızı veya azaltacağınızı işaretlemek için idealdir. - Sıcak ipucu : Sevgili alıcı, aydınlatma etkisi, monitörün parlaklığı, manuel ölçüm vb.Nedeniyle., fotoğraf ve gerçek öğe arasındaki renk ve boyutta bazı küçük farklılıklar olabilir.İçtenlikle anlayabileceğinizi umuyoruz!Teşekkürler!Paket Dahil 12 x örgü işaretleyiciler.

Özelliklere

Kategorideki en iyi teklifler