• Yeni
KASD Oyun Denetleyicisi Kılıfı, Oyun Denetleyicisi Muhafazası ABS Malzemeleri PS5 Denetleyicisi için Pürüzsüz Yüzey (Mavi)

KASD Oyun Denetleyicisi Kılıfı, Oyun Denetleyicisi Muhafazası ABS Malzemeleri PS5 Denetleyicisi için Pürüzsüz Yüzey (Mavi)

Rating 
₺ 206.40

İşlenmemiş
Emre için Kİ

Kesin açılış kuşkusuz mükemmel bir cihaz uygun bir özelliği, kalite kontrol standartları ile uyumlu, mükemmel denetleyicisi uyuyor. 【Oyun Vites Kolu】 PS5 denetleyicisi için mükemmel olan oyun denetleyicisi değiştirme çantası. 【Zarif ve Serin Görünüm】 Zarif ve serin görünüm, oyun denetleyicisini çizilmelere veya toza karşı korur. 【Durable ve Yüksek Kaliteli ABS Material】Selected yüksek kaliteli ABS malzemeler, sert ve dayanıklı, aşınmaya dayanıklı. 【İyi Oyun Deneyimi getiriyor】 Pürüzsüz yüzey, iyi dokunma hissi ve daha iyi bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.İşlev : 1. PS5 denetleyicisi için mükemmel olan oyun denetleyicisinin yedek kasası. 2. Pürüzsüz yüzey, iyi dokunma hissi ve daha iyi bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. 3. Zarif ve serin görünüm, oyun cihazını çizilmelere veya toza karşı korur. 4. Seçilmiş yüksek kaliteli ABS malzemeler, sert ve dayanıklı, aşınmaya dayanıklı, 5. Kesin açılış, kalite kontrol standartları ile uyumlu, mükemmel denetleyicisi uyuyor.Şartname : Öğe türü : oyun denetleyicisi durumda.Malzeme : ABS Uygulanabilir ekipman : PS5 denetleyicisi için.Paket listesi : 1 x oyun denetleyicisi durumda 1 x tornavida.

Özelliklere

Item type:
game controller case.
Material:
ABS
Applicable equipment:
For PS5 controller.
Package List:
1 x Game Controller Case :
1 x screwdriver. :

Kategorideki en iyi teklifler