• Yeni
Masa Numarası Tutucu, Dayanıklı Giyilebilir Kart Standı Zarif Stil Yuvarlak Taban Düğünler için Ofisler için Ev(Gül Altın)

Masa Numarası Tutucu, Dayanıklı Giyilebilir Kart Standı Zarif Stil Yuvarlak Taban Düğünler için Ofisler için Ev(Gül Altın)

Rating 
₺ 170.70

İşlenmemiş
Emre için Kİ

ELEKTROKAPLAMA İŞLEMİ : Kart standı, parlak renkli ve paslanması kolay olmayan elektrokaplama işlemini kullanır.SEVİMLİ ŞEKİL : Kart standı, dayanıklılık, anti oksidasyon özelliklerine sahip ve deforme olması kolay olmayan sevimli görünüm ve demir malzemeyi benimser.UYGULAMA kapsamı : Masa numarası tutucu, düğünler, ofisler ve ev dekorasyonları için uygun fotoğraflar, notlar, kağıtlar, kartvizitlikler tutabilir.KULLANIŞLI ve PRATİK : Kart standı, metal dokusunu sunan basit çizgi tasarımı ve zarif stili ile kağıt sıkıştırması için uygundur.YUVARLAK TABAN : Kart standı pratik bir yuvarlak tabana sahiptir, klipsi ve kartviziti sabitlemek için taban çubuğunu masaya kolayca koyabilirsiniz.Özellik : 1. UYGULAMA kapsamı : Masa numarası tutucu, düğünler, ofisler ve ev dekorasyonları için uygun fotoğraflar, notlar, kağıtlar, kartvizitlikler tutabilir2. ELEKTROKAPLAMA İŞLEMİ : Kart standı, parlak renkli ve paslanması kolay olmayan elektrokaplama işlemini kullanır3. YUVARLAK TABAN : Kart standı pratik bir yuvarlak tabana sahiptir, klipsi ve kartviziti sabitlemek için taban çubuğunu masaya kolayca koyabilirsiniz4. KULLANIŞLI ve PRATİK : Kart standı, metal dokusunu sunan basit çizgi tasarımı ve zarif stili ile kağıt sıkıştırması için uygundur5. SEVİMLİ ŞEKLİ : kart stand benimser dayanıklılık, anti oksidasyon özelliklere sahiptir, ve deform Specification kolay olmayan bir görünüm ve demir malzeme, sevimli : Öğe Türü : Masa Numarası Holder Material : İron Function : Fotoğraflar, Notlar, Kağıtlar, kartvizit Sahipleri Klibi; Düğün Hediyeleri için Uygun, Ofisler, Yıldönümü Partileri, Ev Decorations Single Ürün Boyutu : (manuel ölçüm, Uzunluğu : Yaklaşık ufak hatalar olabilir). 8.7 cm / 3.4 inç Genişlik : Yaklaşık. 4 cm / 1.6 inÇişlemi : Galvanikpaket Listesi : 10 x Masa Numarası tutucunot : Manuel Ölçüm, Hafif Hatalar Olabilir.

Özelliklere

Item Type:
Table Number Holder
Material:
Iron
Function:
Can Clip Photos, Notes, Papers, Business Card Holders; Suitable for Wedding Gifts, Offices, Anniversary Parties, Home Decorations
Single Product Size:
(manual measurement, there may be slight errors)
Length:
Approx. 8.7cm / 3.4in
Width:
Approx. 4cm / 1.6in
Process:
Electroplating
Package List:
10 x Table Number Holder :
Manual Measurement, There May Be Slight Errors :

Kategorideki en iyi teklifler