• Yeni
Açık dize ışıkları akülü Garland şarap şişesi ışıkları mantar ile 1 M 2 M LED bakır tel renkli peri ışıklar dize parti düğün

Açık dize ışıkları akülü Garland şarap şişesi ışıkları mantar ile 1 M 2 M LED bakır tel renkli peri ışıklar dize parti düğün

Rating 
₺ 50.49

İşlenmemiş
Emre için Kİ

LED dize 1 M / 2 M uzunluğundadır, istediğiniz herhangi bir şekle uyabilen ve güzel bir dekoratif vurgu ekleyebilen ince bükülebilir bakır telden yapılmıştır.Yüksek bakır telden yapılmış, esnek, IP65 su geçirmez, günlük kullanım için dayanıklı.Düşük ısı üreten, enerji tasarrufu sağlayan ve çevre dostu, kullanımı güvenlidir. 20 LED bakır dize ışık, standart bir şişe tıpa ile, çoğu için uygun bottles.It güzel bir sıcak yumuşak ortam yaratır, böylece açık bir aile yemeği, yaz gecesi barbeküsü, düğün düzenleyebilirsiniz.Her yerde senin gibi kullanmak sağlar.Cork 1 M 2 M LED Parti Düğün Decor Specification için Bakır Tel Renkli Peri Işıkları bir Dize : Ürün İsmi ile akülü Garland Şarap Şişesi Işıkları : LED Bakır Tel String Material : Bakır, Plastic Quantity : 1pcs LED Miktar : 10/20 Beam Açısı : 360 degrees Mode : Sürekli on Waterproof : İP65 Length : Yaklaşık. 2 Ampul : Yaklaşık Arasında 1 M/2 MDistance. 10cm / 3.9 " Pil : 3 * AG13 pil (Pil içermez) Renk : Sıcak Beyaz /Soğuk Beyaz /Çok renkli /Mavi /Yeşil / Pembe /Mor /Kırmızı /Sarı Işık Rengi : Sıcak Beyaz (2800-3200 K)Özellikler : 1.LED dize 1 M / 2 M uzunluğundadır, istediğiniz herhangi bir şekle uyabilen ve güzel bir dekoratif vurgu ekleyebilen ince bükülebilir bakır telden yapılmıştır.2.Yüksek bakır telden yapılmış, esnek, IP65 su geçirmez, günlük kullanım için dayanıklı.3.Düşük ısı üreten, enerji tasarrufu sağlayan ve çevre dostu, kullanımı güvenlidir.4.20 LED bakır dize ışık, çoğu şişe için uygun standart bir şişe tıpası ile.Işığı bir cam şişeye koyun, şişenin harika bir dekoratif zanaat ışığı olmasını sağlayın!Uygulama : Işıkları herhangi bir dekoratif veya tatil projesine yerleştirmek için mükemmeldir, parti, kare, bahçe, iç dekorasyon, dış dekorasyon,düğün,Sevgililer Günü,Romantik bir atmosfer dekore edilmiş, DIY vb.Için uygundur.Paket : 1 * LED dize ışıknot : dahil değildir batteries.It bistro, güverte, sundurma, veranda, bahçe, arka bahçe, teras, pergola, kafeye atmosfer katar.

Özelliklere

Product Name:
LED Copper Wire String
Material:
Copper, Plastic
Quantity:
1pcs
LED Quantity:
10/20
Beam Angle:
360 degrees
Mode:
Steady on
Waterproof:
IP65
Length:
Approx. 1M/2M
Distance Between 2 Bulbs:
Approx. 10cm / 3.9
Battery:
3*AG13 battery(Does not include batteries)
Color:
Warm White /Cold White /Multicolor /Blue /Green / Pink /Purple /Red /Yellow
Light Color:
Warm White (2800-3200K)
Features:
1.The LED string is 1M/2M long, it's made with a fine bendable copper wire that can conform to any shape you want, and add a beautiful decorative accent. :
2.Made of high copper wire, flexible, IP65 waterproof, durable for daily use. :
3.Low heat generating, energy-saving and environmentally friendly, safe to use. :
4.20 LED copper string light, with a standard bottle stopper, suitable for most bottles. Put the light in a glass bottle, make the bottle become a wonderful decorative craft light! :
Application:
Perfect for positioning lights to any decorative or holiday project, suitable for party, square, garden, indoor decoration, outdoor decoration,wedding,Valentine's Day,Dating made romantic atmosphere decorated, DIY,etc. :
Package:
1 * LED String Light :
Does not include batteries. :
It adds atmosphere to bistro, deck, porch, patio, garden, backyard, terrace, pergola, café. :

Kategorideki en iyi teklifler